מוצרי פרסום

מגנטים במיתוג אישי בשקית בד ממותגת

אין ויכוח על כך כי מוצרי פרסום מהווים את אחד הכלים השיווקיים היעילים ביותר בעולם העסקים המודרני. חברת "דפוס אישי" מציגה בפניכם את מגוון מוצרי הפרסום וקידום המכירות עליהם ניתן יהיה להדפיס בטכניקות שונות את הלוגו או כל מסר אחר שתבחרו. 
מוצרי הפרסום השונים יכולים לשמש אתכם הן כמתנות המביעות הערכה לעובדים שלכם והן כמתנות שימושיות ומקוריות לציבור הלקוחות  והספקים שלכם. 
כלל מוצרי הפרסום אשר תוכלו למצוא באתר "דפוס אישי" יענו על מגוון צרכים. המוצרים יהיו שימושיים וימותגו עם שם העסק או כל מסר אחר שתבחרו. ככל שמקבל המתנה יעשה בה שימוש רב יותר, הרי ששמה של החברה שלכם יחלוף בראשו בתדירות גבוהה יותר. 

מתנות ממותגות – הדרך לליבו של כל לקוח
בשעה שאתם, בעלי העסק, מעוניינים לפנות אל קהל לקוחות רחב יותר ולפרסם את העסק שלכם, תוכלו ליצור אתנו, חברת "דפוס אישי" קשר ולגלות עולם שלם של מתנות מקוריות ויצירתיות אשר יוכלו לסלול את הדרך אל ליבם של לקוחות פוטנציאליים. 

בין אם תבחרו במתנות מתוקות, ספלים, אביזרים למשרד או מארזים מיוחדים, תוכלו להתאים את המתנה לאופי ולמהות העסק שלכם. כל אחד ישמח לקבל שוקולד ממותג או ספל ממותג ולהנות  ממנו, מה שישאיר אתכם בתודעה.
המתנות לחג או המתנות לאירועים, לתערוכות וכנסים יסייעו לכם בשמירה על קשר עם הלקוחות הקיימים, כדי להודות להם על שנים ארוכות של נאמנות. כמו כן, הן יעזרו לקרב את הלקוחות החדשים למותג שלכם.

עושים את הבחירה המדויקת
בכדי להתאים את סוג מוצרי הפרסום ללקוח ולאופי  האירוע בו תעניקו אותם, תוכלו להיעזר בנו, ב"דפוס אישי". כל שעליכם לעשות הוא ליצור  עמנו קשר והצוות המקצועי שלנו בראשות המייסדות, אורלי וריקי, ישמח לעמוד לשירותכם בכל עת ולייעץ לגבי המוצר אשר יתאים בצורה הטובה ביותר לצרכים שלכם. 

שיתוף ב facebook
דילוג לתוכן