מיתוג אירועים עסקיים

קופסא טבעית עם אטב

אירועים עסקיים הם עולם ומלואו. המטרה העיקרית של אירועים מסוג זה הינה לחשוף קהל לקוחות רחב ככל הניתן למותג שלכם ועל ידי כך לנסות לגייס אותם בתור לקוחות פוטנציאליים. על מנת להשיג מטרה זו, יהיה עליכם להשקיע בצורה ניכרת בארגון האירוע. החל מהאוכל שיוגש, דרך המוזיקה והפעילויות השונות ועד למתנות ממותגות עם הלוגו של בית העסק שלכם. 

משמחים את העובדים, מתקרבים ללקוחות
אירועים עסקיים זקוקים למיתוג מתאים. בין אם מדובר ביום הרצאות, כנס, השקה או יום גיבוש לעובדי החברה. המטרה בסופו של יום תהיה  לשווק ולחזק את שמו של בית העסק ולהציג אותו בצורה חיובית. מתנות ממותגות לעובדי החברה במהלך יום גיבוש, יהיו ללא ספק אחת התוספות המקסימות והמיוחדות. העובדים ירגישו כי הם מועסקים במקום שמכבד אותם ומודה להם על העבודה הקשה שהם משקיעים מידי יום. גם בכנסים, הלקוחות הוותיקים והחדשים שלכם ישמחו לקבל מתנה ממותגת, התואמת את המותג שלכם.  לשם כך תוכלו להיעזר בנו ולמתג מתנות כגון: מחברות, פנקסים, עטים, אביזרים לטלפון נייד, מטענים, אביזרים למחשב, דיסק  און קי, פדים לעכבר, ספלים, כוסות טרמיות, טרמוסים, בקבוקי ספורט, חולצות, כובעים, שמיכות, מטריות, מוצרי חופש ונופש, מחזיקי מפתחות, שוקולדים ממותגים, סוכריות ממותגות, עוגיות מזל ועוד….

דפוס אישי – ליווי וייעוץ מקצועי לכל אורך הדרך
חברת "דפוס אישי" מעמידה לבחירתכם מגוון רחב של מוצרי פרסום וקידום מכירות אותם תוכלו לשלב במהלך האירוע הבא שלכם. 
נשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק את כל המידע הדרוש על מנת שיחד נוכל ליצור את המתנה המתאימה ביותר לתוכן האירוע. מתנה שתגרום לחשיפת המוצר, כך שתצליחו לחדור אל ליבם של העובדים והלקוחות שלכם. 

שיתוף ב facebook
דילוג לתוכן