מיתוג אירועים פרטיים

קופסא לבנה ממוגת

מזל טוב! יש לכם אירוע שהולך ומתקרב בצעדי ענק וההתרגשות בשיאה. אתם בודקים שוב כי הדיג'יי יודע מתי להגיע, כי הצלם זוכר את הכתובת וכי כל אותם סידורים קטנים סגורים ומוכנים לקראת היום הגדול. ישנו דבר אחד נוסף שיהיה עליכם לבדוק לפני שתוכלו לנוח – האם הוספתם אמירה אישית 
לאירוע שלכם?
בעולם אשר חוגג אירועים שונים על ימין ועל שמאל, יהיה עליכם למצוא את הדרך האולטימטיבית שתהפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח ותאפשר לכם להודות לאורחים על השתתפותם. לשם כך תוכלו להיעזר ב"דפוס אישי", כאן תוכלו למצוא את המתנות המקוריות והמיוחדות ביותר, שלהן ניתן יהיה להוסיף ברכה או הקדשה אישית לאורחים, כגון: שוקולד ממותג, סוכריות ממותגות, סוכריות ספר תורה, קופסאות ממותגות עם מילוי לפי בחירתכם, עוגיות מזל, ספר תהילים, מחזיקי מפתחות, סימניות לספר ועוד הרבה מתנות  שלא ישכחו. 
מלבד המתנות, האמירה האישית יכולה להיות ע"י מיתוג האירוע עם פלייסמטים, חבקים למפיות, תפריטים, סמני שולחן וכל מה שעולה בדמיונכם.

חשיבותן של מתנות ממותגות באירועים פרטיים
בשעה שאתם מתכננים את האירוע הבא שלכם, אולי כדאי לחשוב על מתנות לאורחים עוד בתחילת התכנון. בסופו של יום, לאחר שהאירוע  יסתיים, האורחים יחזרו לביתם והדבר היחיד שיישאר הוא המזכרת שקיבלו  בבר המצווה, בבת המצווה, בחתונה, בשבת חתן, בחינה או בכל אירוע המשמח אחר.ברגע שאנו מעניקים מזכרת או מתנה ממותגת לאורחים שלנו, אנו למעשה הופכים אותם לחלק בלתי נפרד מהאירוע. זו למעשה התחושה המהנה ביותר שניתן לקבל. כך ניתן יהיה לקחת את המזכרת הביתה וליהנות ממנה לאורך זמן.

רגעים שכדאי לזכור
לכל אחד יש בחיים רגעים שהוא רוצה לזכור. אנו ב"דפוס אישי" נשמח לבוא לעזרתכם ולהפוך את האירוע החגיגי שלכם לאחד מהרגעים הללו. בחרו את המתנה המועדפת עליכם, התייעצו אתנו בכל שאלה שמתעוררת ויחד נוכל ליצור את המזכרות המקוריות והמעוצבות עבורכם.

שיתוף ב facebook
דילוג לתוכן