מתנות לחגים

פחית ממותגת עם שוקולד

חגים מהווים את ההזדמנות המושלמת להענקת המתנה המיוחדת והמקורית ביותר עבור כל האנשים היקרים לנו. אנחנו ב"דפוס אישי" נוכל להציע לכם מתנות מיוחדות לכל חג.  ראש השנה, חנוכה, שנה אזרחית, טו בשבט, יום המשפחה, פורים, פסח, יום העצמאות וכל חגיגה אחרת.

איך נבחר מתנות לחג? 
נדמה כי לא חסרים בישראל חגים ומועדים שאנחנו אוהבים לציין. למה לא בעצם? כל חג זו הזדמנות נהדרת להעניק מתנה נפלאה לאנשים שחשוב לנו לשמור איתם על קשר. בין אם מדובר על צוות העובדים שלנו, הלקוחות, הספקים החברים או אפילו האורחים בחג. על מנת שהמתנות שלכם יתאימו לאירוע, בחרו אותן על פי הקריטריונים הבאים: 

מאפייני החג – רגע לפני שאתם קונים מתנות לכולם, חשוב לוודא כי המתנה שאתם בוחרים אכן תואמת גם את מאפייני החג. בחנוכה – מטבעות שוקולד ממותגים, בטו בשבט – מארזים עם פירות יבשים, בפסח – הגדה לפסח ומתנות עם מיתוג של פריחה ולבלוב.  
בעבור מי המתנה – ישנו הבדל משמעותי בין המתנות אשר אתם מעניקים ללקוח, לעובד,  או למשפחה ולאנשים הקרובים ביותר אליכם. אנחנו נוכל לסייע באפיון מדויק של סוג המתנה אותה תרצו לתת.

מקצועיות לצד יצירתיות
אנו ב"דפוס אישי" מאמינים כי מיתוג יצירתי של מתנה לחג יאפשר לכם להפיץ את המסר שלכם בקלות וביעילות. לכן נקפיד שהמתנות לחג והמארזים לחג יהיו יצירתיים ומקוריים עם טאץ' אישי וכמובן בביצוע מוקפד.

שיתוף ב facebook
דילוג לתוכן