אודות

חברת "דפוס אישי" הוקמה בשנת 1996 על ידי ריקי ואורלי מתוך מטרה לסייע לכם להפוך כל אירוע לבלתי נשכח ומרשים הרבה יותר, וזאת על ידי מיתוג האירוע. 
אנו מתמחים במתן פתרונות למיתוג אירועים עסקיים ופרטיים. השקות, כנסים, תערוכות, חגים, ימי הולדת, חתונות, בר/בת מצווה וכל אירוע משמח אחר.

התאמה מושלמת לכל אירוע

"דפוס אישי" מעמידה לבחירתכם מגוון רחב של מתנות לאורחים, עליהן ניתן לצרף את המיתוג המדויק אשר יוכל לסייע בשיווקו של העסק שלכם אל מול לקוחות החברה הקיימים והפוטנציאליים כאחד. 
אירועים עסקיים הינם קרקע פורייה ליצירת קשרים עסקיים חדשים כמו גם חיזוק הקשרים הקיימים. בעזרת מתנות ממותגות תוכלו להביע את הערכתכם כלפי הלקוחות והעובדים שלכם.
גם באירועים פרטיים ניתן להעניק לאורחים שלנו את החוויה המרגשת והמיוחדת מכל, על ידי מיתוג מלא של האירוע באותו קונספט שיבחר. מיתוג כרטיסי ההושבה, סמני שולחן, תפריטים, פלייסמטים, חבקים למפיות, תחתיות לכוסות, צ'ייסרים ומתנות לאורחים.
הנגיעה האישית תהפוך את האירוע שלכם למיוחד ובלתי נשכח.

איכות ומקוריות ללא פשרות

אנו ב"דפוס אישי"  מעניקים את  השירות האיכותי ביותר לכל לקוח, זאת בהתאמה מלאה לצרכיו ולרצונותיו. לשם  כך אנו מספקים את הפתרונות היצירתיים והמיוחדים בצורת מתנות מקוריות וייחודיות עבור כל סוג של אירוע ובכל סדר גודל. 
חברתנו משקיעה את מירב המאמצים על מנת שתוכל לספק עבורכם את המוצרים הייחודיים ולהתאים את המיתוג למסרים שאתם מעוניינים להעביר ללקוחות העסקיים, לעובדים ולאורחים באירוע.
אנו מזמינים אתכם להתרשם מן המוצרים השונים אשר עומדים לרשותכם באתר, וליצור קשר בכל שאלה. 
נשמח לעמוד לשירותכם ולהפוך כל אירוע שאתם מארגנים לחגיגה מושלמת. 
מעוף, רעיונות, יצירתיות, מקוריות – זה אנחנו!!!

נשמח להיות חלק מהאירוע הבא שלכם.

דילוג לתוכן